Aplikacje 3D > Programy do projektowania 3D

Programy do projektowania 3D
 
Interaktywne wizualizacje 3D
 
Katalogi produktów 3D
 
Zaprojektowanie atrakcyjnego pomieszczenia jest zadaniem trudnym. Potencjalny klient wyposażenia zazwyczaj ma pewne oczekiwania, czasem pojawia się jednak problem z ich dokładnym określeniem. W związku z tym, aby klient był w pełni zadowolony ze swojego zakupu oraz finalnego efektu urządzenia pomieszczenia, powinien wpierw zobaczyć i zaakceptować projekt w takiej formie, by odpowiadała ona przewidywanemu efektowi końcowemu. Pojawia się konieczność współpracy z architektem, który opracuje wizualizację pomieszczenia. Jest to jednak usługa kosztowna, którą zdecydowana większość klientów nie jest zainteresowana z uwagi na i tak napięty budżet przeznaczony na wyposażenie.

Powyższy problem rozwiązuje program do projektowania 3D, który pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć trójwymiarowy projekt wyposażenia pomieszczenia. Niepotrzebne jest pośrednictwo architekta, projekt może opracować sprzedawca bezpośrednio w salonie producenta i przedstawić klientowi różne warianty doboru poszczególnych rodzajów mebli, ich kolorów, rodzajów kafelek, łącznie z różnymi opcjami ich wykorzystania i ułożenia.

Nasza oferta obejmuje 2 rodzaje programów do projektowania:
  • programy do projektowania dedykowane - programy przeznaczone wyłącznie dla 1 (lub więcej) zindywidualizowanego producenta, program taki posiada interfejs w kolorystyce korporacyjnej producenta oraz jego logotyp; podczas projektowania istnieje możliwość wykorzystania wyłącznie produktów producenta lub innych produktów przez niego wskazanych, program zabezpieczony jest przed nieautoryzowanym importem modeli produktów innych producentów.
  • programy do projektowania uniwersalne - programy przeznaczone do wykorzystania przez dowolnego użytkownika, baza produktów jest otwarta - istnieje możliwość importu modeli produktów.
Obydwa typy programów posiadają następujące funkcje:
  • tworzenie kształtu pomieszczenia
  • wstawianie elementów dodatkowych i konstrukcyjnych
  • wstawianie elementów wyposażenia - mebli, ceramiki łazienkowej, lamp itd.
  • kafelkowanie - krycie powierzchni wybranymi płytkami - dostępne są różnorodne formy kafelkowania (m. in. kafelkowanie całych ścian, zaznaczonych obszarów, rzędów, wstawianie pojedynczych płytek)
  • wstawianie i regulacja oświetlenia w pomieszczeniu
  • antyaliasing
  • zapisywanie i otwieranie oraz eksport projektu
  • kosztorysowanie projektu

Magit Sp. z o. o.
Dział Multimedia/Internet
ul. Sołtysowicka 27
PL51168 Wrocław
tel.: + 48 (71) 347 73 30
faks: + 48 (71) 372 94 58
magit@magit.pl

© Magit 2005 // Ostatnia aktualizacja: 23.05.2006 do góry / strona główna / strona poprzednia