Aplikacje 3D > Interaktywne wizualizacje 3D

Programy do projektowania 3D
 
Interaktywne wizualizacje 3D
 
Katalogi produktów 3D
 
Aby w pełni docenić piękno zabytkowego budynku bądź obrazów w muzeum trzeba je zobaczyć na własne oczy. Wirtualna wizualizacja może być jednak ciekawym, uzupełnieniem, zachęcającym równocześnie do fizycznego odwiedzenia prezentowanego miejsca w przyszłości. Wirtualny spacer po muzeum z możliwością oglądania poszczególnych prezentowanych tam dzieł sztuki to także alternatywa dla tych którzy nie mają możliwości zwiedzania muzeum znajdującego się na przykład w innym kraju. Dzięki technologii interaktywnej wizualizacji, w zaciszu swojego mieszkania mogą poszerzyć swoją wiedzę. Taka forma prezentacji kultury i sztuki jest atrakcyjna także dla dzieci.

Kolejna propozycja to wirtualne miasto. Technologia 3D daje możliwość spaceru po mieście lub jego wybranym fragmencie. Użytkownik otrzymuje równocześnie informację gdzie się aktualnie znajduje, przed jakim zabytkiem stoi, może poznać jego historię. To nie wszystko. A gdyby tak cofnąć się w czasie i zobaczyć jak wyglądało miasto 200 lat temu...

Interaktywna wizualizacja obiektów znajduje też zastosowanie w promocji lokali w nieruchomościach. Prezentacja trójwymiarowego budynku umożliwia podgląd lokali mieszkalnych bądź użytkowych dostępnych w budynku z informacją o dostępnym metrażu i ewentualnie cenie.

Przykładowe możliwości zastosowania wizualizacji obiektów:
  • wizualizacje zabytków
  • wizualizacje muzeów
  • wizualizacje miast
  • wizualizacje domów handlowych
  • wizualizacje nieruchomości na sprzedaż
Zalety:
  • udostępnianie informacji o obiektach bez konieczności ich rzeczywistego oglądania
  • udostępnienie pisemnej elektronicznej informacji o prezentowanym obiekcie

Magit Sp. z o. o.
Dział Multimedia/Internet
ul. Sołtysowicka 27
PL51168 Wrocław
tel.: + 48 (71) 347 73 30
faks: + 48 (71) 372 94 58
magit@magit.pl

© Magit 2005 // Ostatnia aktualizacja: 23.05.2006 do góry / strona główna / strona poprzednia