Aplikacje 3D > Katalogi produktów 3D

Programy do projektowania 3D
 
Interaktywne wizualizacje 3D
 
Katalogi produktów 3D
 
Demo: www.magit.pl/temp/3d/efg.htm

W dzisiejszych czasach powszechną formą udostępniania informacji o produktach jest katalog elektroniczny. Większość firm prezentuje swoją ofertę poprzez serwis internetowy i prezentację multimedialną. Informacja taka zawiera przeważnie zdjęcia i szczegółowe parametry produktów, nie jest jednak w stanie zastąpić możliwości bezpośredniego obejrzenia produktu przez klienta.

Nasza propozycja to nowy pomysł na elektroniczny katalog, który umożliwi pokonanie tej bariery. Tym pomysłem są trójwymiarowe modele produktów wiernie odzwierciedlające rzeczywisty wygląd produktu. Trójwymiarowe modele produktów to znany element prezentacji produktu, istotne novum stanowi jednak forma ich prezentacji. Dotychczas trójwymiarowe modele przeznaczone były wyłącznie dla architektów, a możliwość ich podglądu i wykorzystania wymagała specjalnego programu. Nasza propozycja pozwala natomiast udostępniać modele bezpośrednio w serwisie lub prezentacji z możliwością ich obracania w dowolnym kierunku i oglądania z każdej strony. Dzięki temu potencjalny klient otrzymuje znacznie bogatszą wizualną informację o produkcie niż ta, którą zapewnia dwuwymiarowe zdjęcie.

Zalety:
  • pełna informacja wizualna o produkcie - możliwość oglądania produktu z każdej strony poprzez obracanie
  • powszechna dostępność wizualizacji - do oglądania modeli nie jest wymagane specjalne oprogramowanie, wystarczy instalacja darmowego pluginu do przeglądarki internetowej
  • możliwość zmiany kolorystyki oglądanych projektów przez użytkownika

Demo katalogu 3D zawierającego modele produktów firmy EFG Marro sp. z o. o. można zobaczyć pod adresem
www.magit.pl/temp/3d/efg.htm

Do oglądania demo konieczna jest instalacja pluginu Shockwave Player 10 do przeglądarki. Jeśli system nie wykryje pluginu na komputerze, nastąpi automatyczne przekierowanie do strony umożliwiającej jego pobranie.


Magit Sp. z o. o.
Dział Multimedia/Internet
ul. Sołtysowicka 27
PL51168 Wrocław
tel.: + 48 (71) 347 73 30
faks: + 48 (71) 372 94 58
magit@magit.pl

© Magit 2005 // Ostatnia aktualizacja: 23.05.2006 do góry / strona główna / strona poprzednia