Dla gmin > Multimedia dla gmin

Multimedia dla gmin
 


Do pobrania:
oferta - multimedia dla gmin
138_Oferta dla UM_prezentacja_multimedialna3.pdf
 
folder promocyjny promujący ofertę dla gmin
141_folder.pdf
 

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez firmę Magit rozwiązaniami informatycznymi i medialnymi, które mogą stanowić pomocne narzędzia dla polityki rozwoju regionalnego i nowoczesnego systemu udostępniania informacji w gminie i urzędach administracji samorządowej.

Nasza oferta w głównej mierze oparta jest na prezentacji multimedialnej, której uniwersalny, medialny charakter pozwala na zastosowanie w różnych systemach wspomagających działalność urzędów administracji samorządowej. Kolejna zaleta prezentacji multimedialnej to różnorodność informacji i materiałów, które można w niej zamieścić oraz szerokie możliwości jeśli chodzi o formę jej dystrybucji.

Przykładowe formy prezentacji multimedialnych przeznaczonych dla gmin:
 • Prezentacja multimedialna na płycie CD
  Interaktywna prezentacja promująca gminę, pełniąca funkcję marketingowo-informacyjną. Zawiera szeroki zakres informacji o historii, kulturze, gospodarce, administracji, turystyce w regionie. Może stanowić również ofertę dla inwestorów. Wersje obcojęzyczne - bez ograniczeń.
 • Wizytówka multimedialna
  (wycięta płyta CD w kształcie wizytówki), zawierająca ze względu na pojemność ograniczoną ilość danych audiowizualnych. Oprócz informacji o regionie może zawierać informacje personalne.
 • Prezentacja targowa "autoroute"
  Automatyczny pokaz - bezobsługowa prezentacja typu "autoroute", do wykorzystania na targach, konferencji lub jako materiał pokazowy typu "slideshow" ilustrujący przemówienie. Celem jest zaprezentowanie najważniejszych informacji w przyjaznej formie. Może stanowić doskonałą oprawę spotkania.
 • Prezentacja multimedialna m.in. do kiosku informacyjnego
  Interaktywna prezentacja pełniąca funkcję informacyjną, będąca efektywnym środkiem komunikacji z obywatelami. Idealne zastosowanie w instytucjach, jako punkt informacyjny o sposobie załatwiania spraw urzędowych, potrzebnych dokumentach, godzinach przyjęć, etc. Może również stanowić punkt informacyjny o gminie, dostarczając informację turystyczną, hotelową, komunikacyjną.
Urządzenia i aplikacje dodatkowe dla prezentacji multimedialnych
 • InfoKIOSK
  Kiosk informacyjny z ekranem dotykowym - może zawierać prezentację multimedialną lub serwis internetowy gminy. Oprócz typowych funkcji informacyjnych, kiosk może również znakomicie spełniać rolę prostego w obsłudze terminala zintegrowanego z systemem informatycznym urzędu. W kiosku można udostępnić zainteresowanym różnego rodzaju bazy danych (np. dla wsparcia aktywizacji zawodowej bezrobotnych) i indeksy informacji, jak również bezpośrednio przyjmować wnioski i formularze w formie elektronicznej.
 • Interaktywna wizualizacja trójwymiarowa
  Interaktywna wizualizacja trójwymiarowa to aplikacja, której ideą jest odtworzenie w formie wirtualnej rzeczywistych obiektów oraz dostarczenie narzędzi umożliwiających "zwiedzanie" oraz uzyskiwanie informacji o poszczególnych elementach. Możliwość publikacji na płycie CD-ROM lub w serwisie internetowym sprawia, że użytkownik może np. szczegółowo poznać zabytek, nie opuszczając własnego mieszkania. Najsilniejszym atutem tego rozwiązania jest wrażenie rzeczywistości oraz możliwość samodzielnego decydowania o tym co chcemy zobaczyć i jaką informację chcemy uzyskać. Oprócz prezentacji zabytków trójwymiarowa interaktywna wizualizacja idealnie sprawdza się jako forma prezentacji budynków, lokali do wynajęcia oraz terenów przeznaczonych do zagospodarowania.
 • Serwisy internetowe
  Nasza oferta obejmuje wszystkie typy serwisów począwszy od prostych stron zawierających podstawowe informacje a skończywszy na zaawansowanych aplikacjach wyposażonych w rozbudowane narzędzia i bazy informacji. Służymy także pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania uwzględniając zarówno potrzeby jak i planowany budżet Zamawiającego.

Magit Sp. z o. o.
Dział Multimedia/Internet
ul. Sołtysowicka 27
PL51168 Wrocław
tel.: + 48 (71) 347 73 30
faks: + 48 (71) 372 94 58
magit@magit.pl

© Magit 2005 // Ostatnia aktualizacja: 23.05.2006 do góry / strona główna / strona poprzednia